Balkonovky v únoru



host - 92.130 (?) 
12.2.2014 19:52, zobrazeno: 3648x

Všechny zdravím.Prosím o pár rad.O víkendu bylo tak neskutečně pěkně, že jsem neodolala a vynesla ven oleandry.S tím, že jak začne mrznout-schovám je.Oleandry pěstuji asi 8 let, ale nikdy jsem je nestříhala.Takové koštata.Kvetou nic moc, sem tam je přesadím.Mám je seříznout?Dále prosím o radu s čínskou růží.Pravidelně ji v únoru seříznu a celé léto je venku.Má asi 1.20m.Pokvete, i když ji neostříhám?V loni jsem poprvé měla banánovník.V létě byl v skleníku a na zimu jsem ho vyryla a šoupla do sklepa.Dnes jsem ho vytáhla-přežil pěkně.Co dál.Mám ho nasadit do květináče a zatím doma?Skleník mám nevytápěný.Trošku mě mrzí, že jsem ho tam nenechala.Citronovník tam vesele roste, bez jakéhokoliv zazimování.I když letošní zima je neuvěřitelně teplá.Jinak dosny i trumpety jsem už ze sklepa vytáhla, zatím na chodbu světlo 8st.-mám je ve velkých květináčích a každoročně mi kvetou už v květnu.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 48.194 (?), 28.2.2014 10:50

Dobrý den, když zastřihnete teď oleandry, tak nepokvetou. Nejvhodnější doba zkrácení je srpen, možná ještě září, ale to už bych se asi bála. Kany sázím v březnu a nechávám na schodišti. Nekvetou mi tak brzy, ale jsou krásné už i samotným listem. Ibišek nestříhám a kvete krásně hlavně v létě. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika