Anglické muškáty



Stránky: 1,  2   
Hanah - (11) 
22.3.2007 16:57, zobrazeno: 23334x
Mám strašně ráda anglické muškáty. Mám jich několik barev a bohužel mi loňskou zimu nepřežil můj nejoblíbenější krasavec. Snažila jsem se ho celý rok znovu sehnat, ale marně, jelikož neznám název kultivaru tak jsem nepochodila naprosto nikde. Mám proto prosbu, jestli ho někdo čirou náhodou nemá a nepostytl by mi řízek či sazenici a nebo nedal typ na pěstitele.
Ten můj fešák byl sladce růžový (jako cukrová vata) a měl asi 6 cm velké květy, možná i víc. Děkuji za ochotu.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 17.226 (?), 23.3.2007 8:54

Objednejte si katalog :  Zahradnictví PETRO  info@fuchsie.cz, www.fuchsie.cz. Posílají ho zadarmo, je moc pěkně udělaný a jsou tam i angl.muškáty. Budu ráda jestli si tam vyberete, ale nevím jestli už není pozdě. Objednávali jsme v únoru a říkala paní, že mají už moc objednávek. Ještě tel. 315671206, 602223614.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 17.226 (?), 23.3.2007 8:55

Zajímalo by mě, jak je přezimováváte.

Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Hanah - (11), 10.4.2007 13:40
Děkuji za tip, už čekám na katalog, snad budu mít štěstí......
K dotazu jak je uchovávám přes zimu - mám zasklenou lodžii, takže tam... Aby nasadily na květ, tak potřebují chladnější prostředí, při běžné pokojové teplotě nehezky vytáhnou a nekvetou. Takže je můžete umístit třeba na chodbu, prostě je důležité světlo a chladno. Já je na té lodžii mám už mnoho let, květináče obalím bublinkovou folii a podložím polystyrenem ( používám misky od masa) a skoro nezalévám. Jen pokud jsou opravdu veliké mrazy, tak přes rostliny přehodím netkanou textílii.
Teď mi už naplno kvetou angličani a jeden oleandr, další dva rozkvétají...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 214.41 (?), 11.4.2007 22:14
ze zahradnictvi Petro jsem objednavala fuchsie bohuzel mi prezilo sotva 50% sazenicek a nebyla jsem sama podobnou zkusenost mela i moje kamaradka.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
venavena - (5), 16.4.2007 21:55
Dobry den, inspirovala jste me popisem nadhernych 6cm kvetu odrudy anglickeho muskatu. Chtela jsem Vas poprosit o latinsky nazev teto rostliny, pokud ho znate. Bydlim v anglii a tak nevim pod jakym jmenem jej tady mam hledat. Dekuji Vena
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 118.74 (?), 15.5.2007 17:32
Pelargonium grandiflorum. (V Anglii jim asi neříkají "anglické")
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 118.74 (?), 15.5.2007 17:35

Můj kamarád v Chuchli je pěstuje, má asi 10 barev, myslím, že ten sladce růžový tam má.

a.sir@medprogo.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Hanah - (11), 16.5.2007 14:05
Dobrý den, pokud to bude ten můj krasavec, tak budu moc a moc šťastná....
Děkuji za naději a brzo se ozvu.
                                                   Hanah
Pro Venu:  Omlouvám se, že jsem nenapsala název, ale dcera psala bakalářskou práci a je vlastně neustále na PC, takže já nemám momentálně skoro vůbec šanci.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 22.97 (?), 8.4.2008 17:09

Moc bych chtěla poprosit o to, jak pěstovat anglické muškáty.Nemám žádnou zkušenost.Děkuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika