Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, tak to jsme už dvě

Řízky mi odešly všechny, takže z nich milionky fakt nebudou a milionku v žardince, co jsem na podzim sestřihla a vzala dovnitř, budu muset asi za chvíli vyhodit. Jedna z rostlin mi už odešla a teď i druhá rostlina zkomírá..Je tam půlka uschlýcha půlka jetě v pořádku, ale takhle to bylo i u první rostliny a odešla postupně celá. Ale mám semínka, který asi za týden vyseji, možná už zítra, pokud se neudržím, protože jsem celá divá a od začátku ledna se držím, abych už nezačala Petúnky si taky pěstuji sama a nemám problém. třeba minulý rok jsem si koupila "záře F1", jsou to velkokvěté vzpřímené ve žtulé barvě a ty se ujmuli všechny a dělaly parádu, v ulici mi je všichni záviděli! Letos zkusím z petúnek mmj. vzpřímenou SOPHISTIKA LIME BICOLOUR a k ní jsem měla vybranou ROSY VELVET F1, ale tu už v zahradnictví nemají, semínka šli letos zřejmě dost na odbyt, tak mi nabídli náhradi, kterou jsem vzala ROSE VELVET VEIN F1 Je to ten samý odstín, jen střed květu není žlutý, jak jsem chtěla, ale má tmavou žilku a do této kombinace jsem chtěla ještě žlutou milionku, ale nechci riskovat neúspěch, že by s vlastního výsevu nevzešly kvalitní rostliny. Takže uvidím jak se mi podaří z výsevu, ale jak to vypadá, tak i přesto v dubnu koupím sazenice někde v Hornbachu nebo kde jsem to kupovala loni

A vy jste pěstovala milionky ze semínek, ale rostliny nic moc? Nemáte foto?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika